"БУД-СТАНДАРТ" - СТАНДАРТ КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ та втілення ваших ідей у реальність!

У кожного з нас настає той момент, коли потрібно почати капітальний ремонт Харків або косметичні оздоблювальні роботи будь то квартира, офіс, магазин або приватний будинок. У вас є ідеї щодо бідного перетворення квартири або якийсь проект, але ви не знаєте з чого почати?

Наша бригада високопрофесійних майстрів: обробників, малярів, штукатурів,  плиточників,сантехніків, електриків, виробляє   ремонт квартир у Харкові  більше 10 років. Кожен з нас є професіоналом    у своїй сфері, і ми з упевненістю можемо сказати, що наші руки та досвід зможуть забезпечити затишок у Вашому будинку, надати солідність Вашому офісу, вишуканість Вашому котеджу або квартирі.

Види будівельних робіт, які ми виконуємо:
Капітальний ремонт квартир, будинків та будь-яких приміщень
Ремонт квартир, будинків та будь-яких приміщень під ключ
Євроремонт будь-якої складності під ключ
Елітний ремонт класу "Люкс"
бюджетний косметичний ремонт квартир та будь-яких приміщень
Більшість видів оздоблювальних робіт, таких як:
Укладання керамічної плитки
Монтаж гіпсокартону будь-якої складності
Сантехмонтаж будь-якої складності
Стяжки підлоги
Шаклівкові роботи
Електромонтаж будь-якої складності
Штукатурні роботи
Утеплення фасадів
Поклейка шпалер
Укладання підлогових покриттів
та багато інших робіт

Принцип нашої роботи
ремонт квартир Харьков цена
професійна консультація
ремонт квартир Харьков цена
професійний, безкоштовний замір
ремонт квартир Харьков цена
Комплектація об'єкту
ремонт квартир Харьков цена
Якісна робота
ремонт квартир Харьков цена
Гарантований чудовий результат
Чому варто зупинитися на нас?
ВИСОКА ЯКІСТЬ

Не помиляється лише той, хто нічого не робить і ми так само, як і всі, ми теж косячили у своїй роботі. Проте за 10 років професійної роботи, ми виконали понад 15000м2 будівельних та оздоблювальних робіт максимально якісно і на високому рівні сервісу та змогли всі будівельні косяки звести до мінімуму!
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

За роки нашої трудової діяльності, МИ ОТРИМАЛИ КОЛОСАЛЬНИЙ ДОСВІД У СФЕРІ ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБОТ І НАБУЛИ ДОСИТЬ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИКОНАТИ БУДЬ-ЯКИЙ ВАШ КАПРИЗ у сфері ремонту та будівництва максимально швидко, максимально якісно та за розумну ціну!
РОЗУМНА ЦІНА

МИ НЕ ЗАВИШАЄМО ЦІНИ І ТРИМаємо ЇХ НА РОЗУМНОМУ РІВНІ, ЩОБ НАШІ БУДІВЕЛЬНІ ПОСЛУГИ БУЛИ ДОСТУПНІ ВСІМ НАШИМ КЛІЄНТАМ. Ми виконуємо дійсно якісний ремонт, який прослужить понад 10 років, а сама квартира виглядатиме так, ніби була відремонтована вчора!
БУДМАТЕРІАЛИ

ЗАМОВЛЕНИЙ У НАС ПОСЛУГИ, ВИ ОТРИМАЄТЕ ГАРАНТОВАНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ВСІХ БУДМАТЕРІАЛІВ СО ЗНИЖКОЮ ВІД 8 ДО 10 % ВІД РИНОЧНОЇ ЦІНИ ГАРАНТОВАНО!
ТІЛЬКИ ФАХІВЦІ

ДЛЯ НАС РЕМОНТ КВАРТИР - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ РОБОТА, АЛЕ І ЕЛЕМЕНТ САМОВИРАЖЕННЯ, У ЯКИЙ КОЖНИЙ ЇХ ПРОФЕСІОНАЛ, ВИКОНАЮЧИЙ РОБОТУ НА СУМЛЮ.
ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

НАЯВНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО ІНСТРУМЕНТА ТА ОБЛАДНАННЯ ДОВОЛЯЄ НАМ ВИКОНАТИ БУДЬ-ЯКУ РОБОТУ, МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І ГАРАНТОВАНО ЯКІСНО!
ремонт квартир Харьков цена

У цьому випадку є три варіанти розвитку подій:

1. Перший варіант – взяти відпустку на роботі та спробувати зробити ремонт самим. Дана витівка звичайно ж з погляду економії правильна, але швидше за все призведе до витраченого даремно грошей на матеріали та часу. Все це станеться тому, що братися брати відпустка не на один місяць, освоїти кілька різних кваліфікацій, купити набір інструментів та обладнання, та в результаті без необхідного досвіди роботи та професійних навичок, які відточуватимуться роками, отримати результат далеко не той, який очікувався спочатку.

2. Другий варіант - це найняти Дядю з підворіття. Для цього треба запастися терпінням, взяти все ту ж відпустку, щоб контролювати найманців – "солдат удачі", запастися валідолом і валеріаною, приготуватися до національних несподіванок від Равшана і Джамшута і кинути жереб "пощастить-не пощастить".

3. Третій варіант – це найняти спеціалізований персонал у галузі будівництво та ремонт Харків. З нашою допомогою ви зможете здійснити будь-який ваш проект, здійснити свій унікальний дизайн приміщень і при цьому заощадити, купивши найбільш оптимальні будматеріали. Ми збережемо ваш час, сімейний бюджет, нерви та самоповагу.

На нашому сайті ви отримаєте детальну інформацію про все, а якщо щось виявиться недостатнім, наші кваліфіковані фахівці завжди готові дати вичерпні консультації з будь-якого питання як телефоном, так і в режимі онлайн. Вам гарантовано безкоштовний виїзд спеціаліста для визначення типу ремонту, проведення вимірів, розрахунків та складання попереднього кошторису.

Ремонт квартир та оздоблювальні роботи у Харкові

БУД-СТАНДАРТ - це:
Безкоштовний завмер у межах міста!
Професійна консультація!
Будівництво та Ремонт під ключ!
Повна комплектація об'єкту та Економія на купівлі будматеріалів від 8% до 10 %!
Професіоналізм, порядність та відповідальність у своїй справі!
Демократичні ціни на всі види будівельних послуг
ВПЛОЩЕННЯ ВАШИХ ІДЕЙ У РЕАЛЬНІСТЬ!

Наша невелика компанія з надання будівельних послуг та послуг ремонту квартир у Харкові та оздоблення приміщень, офісів вже десять років та шість років надаємо ці послуги через інтернет.

Буд-стандарт – це невелика будівельна організація з організації ремонту та ремонт під ключ, а значить візьмемо на себе всі справи та клопіт пов'язані з ремонтом і почнемо це з докладної консультації по телефону, де ви можете задати всі питання, що вас цікавлять, і отримати на них розгорнуту відповідь.

Ми ніколи не прагнули за кількістю взятої роботи або об'єктів і завжди пропонуємо тільки якісні роботи, які завжди знаходяться під постійним наглядом з боку спеціаліста та вами. Наш колектив складається з досвідчених майстрів, бригад, які працюють із нами протягом багатьох років.

Профіль нашої діяльності

капитальный ремонт квартиры Харьков цена

З початку діяльності, наша будівельна компанія досить успішно реалізує комплексні проекти, виконуючи будівельні роботи в Харкові. Наша компанія виконує не тільки косметичні маловитратні ремонти, а й капітальні ремонти дорогих та елітних квартир у Харкові, розташованих у Харкові. найпрестижніших районах першої столиці. Найкращою рекомендацією нашої роботи є успішно завершені проекти та позитивні відгуки наших клієнтів.

Одним із основних напрямків нашої роботи є капітальний ремонт квартир Харків та ремонт приміщення з нульового циклу. Іншими словами - під вищесказаним ми маємо на увазі концептуальну роботу з ремонту та оздоблення приміщень відповідно до дизайн-проекту, у сукупності з авторським наглядом дизайнера, з використанням сучасних технологій та якісних оздоблювальних матеріалів, залученням висококваліфікованих спеціалістів у галузі дизайну інтер'єрів, архітектури, окремих видів оздоблювальних робіт.

Капітальний ремонт квартир або інших приміщень передбачає комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт зі зміною планування та конструкції квартири. Такий комплекс робіт дозволяє кардинально змінити вигляд приміщення. Це зміна геометрії кімнат та стель, пристрій ніш та арок, вирівнювання стелі та стін з дотриманням правильної геометрії, вирівнювання підлоги в один рівень або кілька, заміна всіх інженерних комунікацій. Різноманітність сучасних ідей у поєднанні з професійним підходом дизайнерів та майстрів компанії дозволяє створювати у повному розумінні слова ексклюзивні. інтер'єри.

Замовляючиремонт квартири Харків, будинку чи іншого приміщення у нас, Ви отримуєте не тільки високу якість виконаної роботи, але й професійний підхід до всіх етапів вашого ремонту, від складання кошторису до остаточного складання об'єкта. За домовленістю, ви зможете замовити весь матеріал не виходячи з дому за цінами часом трохи нижче, ніж у великих гіпермаркетах, але вам не треба буде нікуди їхати.

Чому варто вибрати саме нас?

Взявши замовлення на ремонт або оздоблювальні роботи, наша команда професійних майстрів дотримується такого правила роботи, коли вас, як замовника, буде хвилювати тільки два питання:

косметический ремонт в квартире Харьков

1. Які у вас плани фантазії та ідеї щодо майбутнього дизайну вашого приміщення?

2. Коли ми закінчимо ремонт і ви отримаєте ключі від квартири?

Всі інші питання, які стосуватимуться ремонту вашої квартири, офісу чи магазину ми візьмемо на себе заощадивши вам час, нерви та гроші.

Зателефонувавши нам у компанію ви можете замовити ремонт будь-якої складності. Це може бути як просто косметичний, так і капітальний ремонт, що здійснюється з частковим або повним переплануванням та узгодженням. Незалежно від того, який ремонт у Харкові вам належить, найвищого чи бюджетного рівня, ви можете розраховувати на те, що:

будівельні роботи Харків виконуватимуться виключно фахівцями;

контроль за дотриманням якості проводитиме кваліфікована особа;

на всіх етапах будівництва професійна консультація, пов'язана з будівельно-оздоблювальними роботами та матеріалами;

роботи будуть проводитись протягом усіх робочих днів тижня;

за домовленістю будуть закуплені будматеріали, необхідні для проведення оздоблювальних робіт з вигодою для вас, а саме зі знижкою від 5% до 10 % від ринкової вартості;

дотримання всіх встановлених норм проведення гучних робіт;

бездоганне дотримання графіку будівельних робіт та чистота наприкінці робочого дня протягом усього будівництва чи ремонту;

оплачувати роботи ви зможете поетапно, без передоплати та у зручний для вас спосіб.

Наші позитивні риси?

ремонт в квартире Харьков цена

Професійний комплексний підхід. Ми підберемо лише якісні матеріали за оптимальною ціною, виконаємо високопрофесійний і максимально якісний ремонт вашого будинку і тим самим від початку до закінчення ремонту ви отримуватимете лише задоволення і Не зіткнетеся з марнотою і марнуванням часу бігаючи по магазинах будматеріалів і підбором різних майстрів, часто сумнівної кваліфікації.

Ми не робимо свою роботу “тяп-ляп – і так зійде”, тому що дорожимо соєю репутацією та ім'ям, тому зацікавленість у бездоганному результаті, Пріоритет нашої компанії. Дотримання своїх зобов'язань, наявність професійного ремонту та уважне ставлення до вимог замовника Ось чому 97% наших клієнтів з'являються після рекомендацій.

Демократичные цены. Ціни на ремонт квартир у Харкові у нас адекватні та обґрунтовані. Вартість на оздоблювальні роботи в Харкові включає абсолютно всі нюанси, починаючи складанням кошторису та закінчуючи фінішною обробкою. Вас не торкнеться питання монтажу додаткових розеток чи встановлення кондиціонера. Всі подробиці ми обговоримо з самого початку, відповідно ви будете обізнані про те, скільки коштує ремонт квартири в Харкові ще до початку будь-яких робіт. Жодних доплат і додаткового виділення грошей не потрібно, за умови, що ви не змінюватимете проект під час проведення будівельних чи оздоблювальних робіт. Нехай на ремонт квартири в Харкові розцінки інших підрядників будуть нижчими, проте це не показник якості. Фактично в їхній кошторис не включено багато витрат, за які вам потім доведеться доплатити. Ми виконуємо дійсно якісний ремонт, який прослужить до 10 років, а сама квартира виглядатиме так, ніби була відремонтовано лише вчора! Протягом усього терміну експлуатації більше жодних грошових вкладень в оновлення квартири не потрібно!

Ответственность и пунктуальность. Всі роботи виконувані нашою компанією відбуваються відповідно до термінів, обумовлених заздалегідь, без затримок, простою та затягування з нашого боку. Під час проведення робіт і до закінчення будівництва або ремонту дотримуватиметься чистота та порядок наприкінці робочого дня, а також дотримуватиметься всі встановлені норми проведення гучних будівельних робіт.

Высокое качество. Завдяки штату досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які володіють усіма необхідними знаннями та навичками, ми здатні виконувати проектні та будівельно-монтажні роботи будь-якої складності в максимально стислий термін і на високому рівні. Застосування сучасних матеріалів, інноваційних технологій та прогресивних методів управління будівельними проектами дозволяє нам домогтися чудової якості об'єктів, що зводяться і ремонтуються.

Типи ремонту квартир

  • Якісний ремонт чи будівництво – сенс нашого життя!
  • КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
  • КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
  • ЄВРОРЕМОНТ
  • РЕМОНТ КЛАСУ ЛЮКС

ВИСОКА ЯКІСТЬ

ПОВНИЙ СЕРВІС

БУДМАТЕРІАЛИ ІЗ ЗНИЖКОЮ

РОЗУМНІ ЦІНИ на роботу

ГРАМОТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наші контакти
        Vodafone - (099)458-90-28
        Киевстар - (098)589-64-64

          Телефонуйте з 9:00 до 19:00

Фахівці нашої компанії виробляють різні типи ремонту квартир, починаючи від простого косметичного ремонту бюджетного житла та закінчуючи елітним, дизайнерським ремонтом, характерним для новобудов із вільним плануванням. Вибір одного з видів ремонт залежить від ваших фінансових можливостей. Ми пропонуємо:

- Косметичний ремонт Харків - Це досить економний варіант, що передбачає оздоблювальні роботи, покликані покращити інтер'єр вашої квартири.

-Капітальний ремонт Харків – передбачає перепланування житла, усунення вад і недоліків, допущених під час будівництва та надання житлу унікальний вид.

- Комплексний ремонт квартир у Харкові - Це вид ремонту, для втілення якого залучаються різні фахівці. Вам не потрібно підшукувати електрика чи сантехніка, оскільки отримуєте 100% сервіс та результат.

- Євроремонт – це вид ремонту, для втілення якого залучаються не лише різні фахівці – оздоблювальні матеріали, а й дизайнери, які розробляють неповторні проекти для стін, стелі та підлоги, щоб ваші мрії щодо ремонту будівельники оздоблювальні машини могли втілити в реальність.

- Ремонт класу "люкс" , Який вважається ексклюзивним. Має на увазі складне оздоблення стель, стін, підлог, укладання художнього паркету, а також інші роботи для здійснення креативних ідей.

Який потрібен ремонт квартири в Харкові, ви визначаєте самі, або можете скористатися порадами та рекомендаціями наших фахівців після первинного огляду житла.

Етапи проведення робіт:

- Професійна консультація з усіх питань щодо ремонту та обробки вашого приміщення.

- Складання кошторису.

- Демонтаж конструкцій різного рівня складності – починаючи зніманням старих шпалер та закінчуючи зриванням підлог.

- Знесення та вивіз будівельного сміття.

- Закупівля будматеріалів зі знижкою від 5% до 8% від ринкової ціни по місту.

- Роботи з сантехнічного та електромонтажного обладнання, які включають облаштування систем у всій квартирі.

- Укладання плитки на різні види поверхонь, фарбування стін.

- Гіпсокартонні роботи, а саме монтаж перегородок та багаторівневих стель.

- Оштукатурювання стін.

- роботи з утеплення ізоляційними матеріалами.

- Обклеювання стін або стелі шпалерами.

- Фарбування стелі чи стін.

- Укладання будь-якого виду підлогового покриття та монтаж плінтусів.

- інші види робіт.