Утепління вашого фасаду від   750 грн/м2!
Утеплення квартири у Харкові
Утепление стен Харьков

Утеплення стін пінопластом

Утеплення стін пінопластом у Харкові з лісів або методом промислового альпінізму – це надійний, недорогий та безпечний спосіб утеплити свій будинок. Пінопласт прослужить довгі роки та збереже тепло у вашій квартирі. Пінопласт, що використовується в утепленні фасадів нашою командою, не горючий і не токсичний.
Наша команда виконує утеплення фасадів у всіх районах Харкова як з лісів, і методом промислового альпінізму за демократичними цінами, у найкоротші терміни, з гарантією.
Ми врахуємо всі ваші побажання і в найкоротші терміни виконаємо утеплення фасадів під ключ, використовуючи будматеріали лише високої якості.
З кожним клієнтом укладається офіційний договір, із зазначенням термінів, зобов'язань та вартість утеплення стін.- (066)609-77-76
- (068)739-77-76
Утепление стен в Харькове

Ми раді вітати Вас, на сайті компанії, що займається утепленням фасадів "Стандарт - фасад Харків". Сподіваємося, що надалі ми з вами взаємовигідно співпрацюватимемо і допоможемо вирішити питання, що стосуються тепла у вашому будинку в зимовий період року, за допомогою послуги утеплення фасадів мокрим способом “Мокрий фасад Харків”.

Стандарт фасаду - Це професіоналізм майстерність альпіністів та будівельників, готових виконати роботу з утеплення фасаду швидко та якісно. На ринку ми вже порядку 6 років, вирішуємо питання Утеплення вашого житла, і робимо це дуже успішно, тому що до кожного клієнта підходимо так, як ніби робимо утеплення фасаду пінопластом або мінеральною ватою собі особисто відповідально та з високою якістю. Саме тому наша компанія є конкурентно здатна на ринку утеплення та постійно розвивається. У роботі, наші фахівці застосовують лише високоякісні матеріали вітчизняної торгової марки "Століт". Матеріали даної торгової марки на ринку України 1988 року користуються попитом у провідних фірм, які займаються утепленням фасадів місті Харків, так і по всій Україні, тому що дана торгова марка має стільки років випускає лише якісну продукцію та за демократичною ціною.

Замовивши послугу утеплення, Ви отримаєте тільки позитивні емоції, від співпраці з нами, та виконану роботу гідну того, щоб порадити її сусідам та знайомим.

Стандарт-фасад - Це:

ВИСОКА ЯКІСТЬ виконаної роботи

ПОВНИЙ СЕРВІС

Якісні БУДМАТЕРІАЛИ

РОЗУМНІ ЦІНИ на роботу

ГРАМОТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

1. Як ми працюємо?

1. Приймемо ваш дзвінок.
Дамо професійну консультацію.
2. Приїдемо на замір.
Оцінимо вартість утеплення вашої будівлі.
3. Складемо кошторис.
Складемо детальний кошторис та обмовимо всі умови.
4. Укомплектуємо об'єкт.
Візьмемо весь клопіт по комплектації об'єкта на себе.
5. Виконаємо утеплення.
Зробимо ремонт вашого приміщення під ключ.
6. Гарантований результат.
Ви отримаєте якісно утеплений фасад за розумну ціну.
1. Чому варто вибрати саме нас!

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Не помиляється лише той, хто нічого не робить і ми так само, як і всі, ми теж косячили у своїй роботі. Однак за 10 років професійної роботи, ми виконали понад 25000м2 утеплених фасадів максимально якісно та на високому рівні сервісу та змогли всі будівельні косяки звести до мінімуму!
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

За роки нашої трудової діяльності, МИ ОТРИМАЛИ КОЛОСАЛЬНИЙ ДОСВІД У СФЕРІ утеплення фасадів І НАБУЛИ ДОСИТЬ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВИКОНАТИ БУДЬ-ЯКИЙ ВАШ КАПРИЗ у сфері ремонту та будівництва максимально швидко, максимально якісно та за розумну ціну!
РОЗУМНА ЦІНА

МИ НЕ ЗАВИШАЄМО ЦІНИ І ТРИМаємо ЇХ НА РОЗУМНОМУ РІВНІ, ЩОБ НАШІ ПОСЛУГИ БУЛИ ДОСТУПНІ ВСІМ НАШИМ КЛІЄНТАМ. Ми виконуємо справді якісний ремонт фасадів, який прослужить понад 10 років і буде виглядати після п'яти років служби, начебто була відремонтовано вчора!
Економія

ЗАМОВЛЮВАВ У НАС ПОСЛУГИ УТЕПЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЄТЕ ЕКОНОМІЮ НА ОБІГРІВІ ВАШОГО житла, ЗА РАХУНОК ПРАВИЛЬНО ВИКОНАНОЇ, ЗГОДНО ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ!
ТІЛЬКИ ФАХІВЦІ

ДЛЯ НАС УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ РОБОТА, АЛЕ І ЕЛЕМЕНТ САМОВИРАЗУ, В ЯКИЙ КОЖНИЙ ЇХ ПРОФЕСІОНАЛ, Виконує роботу на совість.
ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ

НАЯВНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО ІНСТРУМЕНТА ТА ОБЛАДНАННЯ ДОВОЛЯЄ НАМ ВИКОНАТИ БУДЬ-ЯКУ РОБОТУ, МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО І ГАРАНТОВАНО ЯКІСНО!

Утепление фасада Харьков

Утепление фасада Харьков
Чому саме треба обрати нас?

1. Найкраще співвідношення ціни та якості утеплення стін у Харкові;

2. Безкоштовний виїзд замірника на об'єкт для розрахунку вартості утеплення;

3. Успішний досвід утеплення висотних та приватних житлових будівель протягом 8 років;

4.Гарантія на виконані роботи - 2 роки і наявність усіх документів, що дозволяють роботу;

5.   З кожним клієнтом укладається офіційний договір, із зазначенням термінів, зобов'язань та вартість утеплення стін.

6. Діють знижки на колективне замовлення та утеплення великого обсягу;

7. Нас рекомендують своїм друзям та сусідам, бо знають, що ми відповідаємо за свою репутацію та роботу.


 

Тому скориставшись нашими послугами з утеплення будинку пінопластом або мінеральною ватою, Ви за ту вартість яку заплатите отримуєте величезну вигоду:

- Зменшаться витрати на кондиціювання та опалення (приблизно до 50%), завдяки тому, що утеплення стін не тільки зберігає тепло у Вашому будинку, але й не дозволяє смажити. проникати у приміщення влітку.

- Утепливши фасад ви отримаєте більш ефективну звукоізоляцію.

- Фасадне утеплення в Харкові надійно захистить від промерзання та появи грибка у приміщенні.

- Технологія та матеріали, що застосовуються при утепленні фасадів, дозволяють ушляхетнити зовнішній вигляд будинку. Адже, додатково можна зробити і невеликі архітектурні роботи (декоративна штукатурка короїд, баранчик, ліпнина, карнизи, різне фактурне покриття та фарбування в бажаний колір).

- Утеплення у Харкові дозволяє досягти збільшення термінів служби несучих стін вашої будівлі.

- Утеплення зовнішніх стін у Харкові безпечно.

 

досвід у сфері утеплення фасадів понад 7 років

професіоналізм, відточений роками

Відповідальний підхід до роботи

перевірені та тільки Якісні БУДМАТЕРІАЛИ

РОЗУМНІ ЦІНИ на роботу з матеріалами

Гарантія на виконані роботи до 2 років

Висока якість виконаної роботи

Мінімальні терміни виконання робіт з утеплення


2. Принципи нашої роботи.


Утепление дома Харьков

1.     Детальна консультація з питанням тепло заощадження за допомогою утеплення вашого фасаду та підбір виключно якісних матеріалів для того, щоб досягти оптимальний варіант теплоізоляції з точки зору ефективності, а не від платоспроможності клієнта.

2.     Ми з кожним клієнтом укладається офіційний договір, з зазначенням термінів, зобов'язань, а також ціна та вартість утеплення стін.Ціна на утеплення стін формується на етапі виміру та є прозорою та конкурентною.

3.     Комплектація об'єктів виключно матеріалами високої якості, щоб досягти виняткової якості виконаної роботи та тим самим зробити Ваш фасад максимально енергія ефективним.

4.     Проводимо контроль за всіма етапами утеплення, щоб бути впевненими у тому, що робота виконана нашими альпіністами та будівельниками виконана максимально якісно. Прислухаємось до всім зауваженням та проханням замовника, під час проведення фасадних робіт у Харкові.

5.     Завжди намагаємося виконати наші зобов'язання щодо утеплення в обумовлені терміни, зайнявши у Вас як можна менше часу.

6.     Для того, щоб у Вас у будинку буде завжди влітку прохолодно, а взимку тепло, ми постійно підвищуємо професіоналізм наших співробітників і удосконалення знань процесу та технології зовнішнього утеплення стін та висотних робіт.


3.Переваги утеплення пінопластом:

Утеплення пінопластом 25 щільності краще тримає тепло ніж екструдований пінополістирол і пінопласт 35 щільності за рахунок того, що чимщільніше матеріал, тим більше прилягають одна до одної молекули, що передають теплову енергію, тим вище теплопровідність матеріалу, а значить, холод із вулиці швидше потрапляє до будинку. Порівняно з фасадною кам'яною ватою пінопласт має також ряд переваг, основною з яких є ціна самого утеплювача. Кам'яна вата має більш високі показники. вологопоглинання в порівнянні з пінопластом, що ускладнює роботу та впливає на кінцеву вартість матеріалу із роботою.

Що таке термін дихання стіни?  Дихання стіни – це суто будівельний термін. Науково доведено, що водяна пара, що проходить через стіни приватних будинків. і багатоповерхівок складає всього nbsp; від 0.5 до 3% від  повного потоку водяної пари, що усувається з житла - ця незначна різниця залежить від справності вентиляції (головним чином) та вологості в приміщенні, а меншою мірою від виду термоізоляції стін, а також від вмісту водяної пари у зовнішньому повітрі. Зовнішні стіни будівлі не в змозі навіть частково замінити вентиляцію в ролі усунення водяної пари з приміщень, оскільки обсяги водяної пари багаторазово вищі від тієї його кількості, яка насправді може проникнути через зовнішні стіни житла, навіть якщо відмовитися від їх утеплення пінопластом.  Тому утеплені стіни пінопластом ніяк не вплинуть на виведення водяної пари з вашої житла, чого не скажеш про вентиляцію будівлі, якщо вона буде засмічена або пошкоджено.

 Саме утеплення пінопластом у Харковіне дасть значного приросту тепла в будинку чи квартирі без його обігріву, але Натомість утримує всередині приміщення більше 30% тепла, яке було втрачено за відсутності утеплювача. Не утеплюючи фасад, Ви «опалюєте вулицю» за свої гроші.

Спінений пінополістирол є однорідним продуктом спінювання без будь-яких хімічних добавок та формотворчих речовин. У процесі експлуатації абсолютно не виділяє ні випаровувань, ні випромінювань. На сьогоднішній день пінопласт – найбезпечніший для здоров'я людини та екологічно чистий теплоізоляційний матеріал із усіх існуючих.

Основний і, мабуть, найважливіший плюс утеплення фасаду пінопластом – це те, що витрачені на утеплення гроші окупляться через кілька років, а після того ви відчуєте суттєву економію коштів на опаленні свого житла у зимовий період.

Утеплений фасад - Це:

Комфорт та прохолода влітку

Тепло взимку

Економія на оплаті за газ

Гарний зовнішній вигляд


Утеплення фасаду мокрим способом – це комфорт та затишок домашнього вогнища, здоров'я Вашої родини, вишуканий європейський стиль Вашого будинку, надійність та міцність на довгі роки. А те, що вже за 5 років ці ж гроші повернуться до Вас шляхом економії енергоресурсів, а потім Ви почнете «заробляти», взагалі наводить цей міф у повну неактуальність.

Утеплений фасад мокрим способом – це комфорт та затишок домашнього вогнища, здоров'я Вашої родини, вишуканий європейський стиль Вашого будинку, надійність та міцність на довгі роки. А те, що вже за 5 років ці ж гроші повернуться до Вас шляхом економії енергоресурсів, а потім Ви почнете «заробляти», взагалі наводить цей міф у повну неактуальність.

Фарба відмінно захищає від багатьох хімічних речовин. променевих та температурних впливів, але не настільки ефективно, як шар декоративної штукатурки, яка служить ще й механічним захистом армуючого шару. Використовуючи в декорі «Шубу» або «Короїд», Ви продовжуєте термін служби фасаду майже вдвічі та забезпечуєте естетичний зовнішній вигляд Вашого житла. 

Щодо високої горючості пінопласту теж можна посперечатися! Сучасні пінопластові плити мають температуру самозаймання +490 °С. Горючість пінополістирольних плит визначається не тільки їх фізико-хімічними властивостями, а й комбінацією з іншими будівельними матеріалами, а також існуванням необхідних захисних верств. За дотримання правил протипожежної безпеки пінопласт марки ПСБ-С менш небезпечний, ніж інші широко найпоширеніші будівельні матеріали.

Також можна сказати що пінополістирольні плити досить довговічний матеріал і термін їхньої служби залежить тільки від якості виготовлення, тому в роботі ми використовуємо виключно якісні матеріали відомих українських торгових марок.

Єдині вороги пінополістиролу це ультрафіолетове випромінювання та механічні дії. Саме тому пінопласт необхідно оточувати матеріалами які перешкоджатимуть цим впливам.

 Пінополістирол абсолютно не токсичний, ним можна користуватися без будь-яких побоювань. Це підтверджується і тим, що вже протягом багатьох років його використовують для виготовлення продовольчих упаковок, що передбачають прямий контакт з харчових продуктів. 

І насамкінець, довіряйте роботу з утеплення фасаду професіоналам, щоб потім не було гірких моментів розчарування від прийнятого фасаду та додаткових витрат коштів на виправлення неякісної роботи.


4. Шість аргументів на користь необхідності утеплення фасаду зовні.

- Утеплення фасаду дає економію грошей на оплату за тепло в холодну пору року. Утеплення фасаду багатоповерхового будинку або приватного будинку призведе до зниження витрат на обігрів. Це відбувається за рахунок зменшення тепловтрати зовнішніх стінок. Особливо актуально це при експлуатації старих будівель, в яких все тепло йде через стіни, а послуги з опалення не дають бажаного ефекту.

- Утеплення фасаду Харків створює комфортний мікроклімат у будинку. За рахунок акумуляції процесів усередині будівлі (квартири, приватного будинку, котеджу тощо) створюється сприятливий і комфортний мікроклімат: у зимовий період відбувається збереження тепла всередині приміщення, а в літній період ви відчуваєте приємну прохолоду.

- Утеплення стін дозволяє досягти стійкості вашого будинку або квартири до вологи. Утеплення фасаду Харків дозволяє позбутися грибка та плісняви на стінах завдяки застосуванню сучасних, високоякісних матеріалів. Зовнішнє утеплення фасаду дозволяє змістити точку роси за межі приміщення назовні, що відіграє істотну роль у формуванні мікроклімату приміщення.

- Утеплення стін Харків пінопластом є екологічним способом утеплення. При зовнішньому утепленні використовують матеріали, такі як пінополістирол (покращений пінопласт), який не здатний завдати шкоди здоров'ю людини. Важливим є факт, що пінополістирол не здатний до спалахів, а навпаки є самозагасаючим матеріалом (період загасання становить 4 секунди).


- Утеплення стін дозволяє підвищити звукоізоляцію вашого житла. Утеплення фасаду промислових та громадських будівель, приватних будинків або квартир гарантує підвищення звукоізоляції в приміщенні, що створює спокійну та комфортну атмосферу навколо вас.


- Утеплення стін пінопластом вашого будинку дозволяє зрадити красу вашому будинку. Завдяки широкому спектру можливостей у галузі утеплення фасадів, зовнішній вигляд будівель стає привабливим та престижним. Можлива реалізація будь-якого архітектурного рішення, використання різноманітних фактурних покриттів та вибір бажаного відтінку під фарбування серед безлічі тонів кольорової гами.

Тепер ви готові до утеплення квартири або приватного будинку і сміливо можете приймати для себе рішення: чи варто звертатися до фахівців у галузі утеплення. фасаду з метою створення комфортних житлових умов чи ні за доступною ціною. Вибір лише за вами!


5. Утеплення стін будинку:
Утеплення фасаду будинку:

Утеплення фасаду будинку в Харкові запобігає втраті тепла через цегляні стіни. Стіни будинку сильніше остигають залежно від стін квартири, тому що в будинку всі чотири стіни виходять на вулицю і більше остигають на відміну від стін квартири.

Заміна вікон не призведе до значного підвищення температури та енергоекономії в опалювальний період, все одно доведеться застосувати утеплення фасаду мокрим способом, щоб у зимовий період було тепло.

Вихід із цієї ситуації лише один – Утеплення стін будинку в Харкові від компанії БУД-СТАНДАРТ.

Краще один раз утеплити будинок у Харкові і надалі жити в теплі, економити на газі та не опалювати вулицю.

Утеплення будинку в Харкові можливе як зовні, так і зсередини. Зовнішнє утеплення стін будинку в Харкові вважається більш ефективним, оскільки в даному випадку точка роси виходить за межі самої стіни і між кладкою та утеплювачем не утворюється грибок, пліснява та вогкість. Ізолюючи будівлю зовні, ви дозволяєте стінам «дихати», але холодні потоки повітря не пропускають усередину.

Якщо у вас старі або погані стіни і тому ви сильно замерзаєте взимку - вирішите проблему прямо зараз! Зателефонуйте нам та замовте професійне утеплення будинку в Харкові за ціною від 450 грн за М2. Дана вартість утеплення будинку в Харкові у нас значно вигідніша, ніж у конкурентів. Повна енергоефективність вашого будинку та мінімум витрат на опалення, а також затишок та комфорт навіть найморознішими. вечорами вам гарантовано!

Телефонуйте та замовляйте послугу утеплення приватних будинків Харків прямо зараз. БУД-СТАНДАРТ гарантує здійснення високоякісного утеплення вашого будинку відповідно до найвищих європейських стандартами якості. Крім самого утеплення зовні будинку, ми також виконуємо декоративні штукатурки, завдяки чому ваше житло набуває красивого. та сучасний вигляд.


Утепление квартиры Харьков