Стандарт в утеплении!  1.      Що входить у вартість утеплення?
               

Вартість утеплення фасаду розраховується з урахуванням вартості всіх матеріалів, необхідних для якісного утеплення, доставки мітеріалів на об'єкт. проведення робіт з утеплення фасаду, прибирання території за собою після проведення робіт, винесення та вивезення сміття. Усі розміри менше 10 м2 вважаються як 10м2.

Дізнатись детальніше.....


  2.      На вартість утеплення фасаду впливають такі фактори:
               

На вартість утеплення фасаду впливають такі фактори:

1.   Матеріали, які будуть використовуватися для утеплення фасаду.

2.  Площа утеплення (загальна квадратура), ніж більше квадратура – тим менша ціна за квадратний метр.

Дізнатись детальніше.....  3.      Як самому прорахувати орієнтовну вартість утеплення фасаду
               

Прорахувати самостійна орієнтовна вартість утеплення вашого фасаду, не так вже й складно. Для цього необхідно взяти рулетку і виміряти ширину вашого фасаду по схожому нижньому поверху вашого багатоповерхового будинку і помножити на висоту H=3м. Висота три метри в більшості випадків панельних багатоповерхівок є константою, оскільки при утепленні утеплити не тільки вашу панель, а й між плиточними швами, через які йде значна частина тепло втрати вашої квартири. Так само при вимірі ширини Вашого фасаду ви вимірюєте довжину разом з між плитковими швами.

Дізнатись детальніше.....


  4.      Переваги утеплення пінопластом
               

Утеплений фасад мокрим способом – це комфорт та затишок домашнього вогнища, здоров'я Вашої родини, вишуканий європейський стиль Вашого будинку, надійність та міцність на довгі роки. А те, що вже за 5 років ці ж гроші повернуться до Вас шляхом економії енергоресурсів, а потім Ви почнете «заробляти», взагалі наводить цей міф у повну неактуальність.

Фарба відмінно захищає від багатьох хімічних речовин. променевих та температурних впливів, але не настільки ефективно, як шар декоративної штукатурки, яка служить ще й механічним захистом армуючого шару. Використовуючи в декорі «Шубу» або «Короїд», Ви продовжуєте термін служби фасаду майже вдвічі та забезпечуєте естетичний зовнішній вигляд Вашого житла. 

Дізнатись детальніше.....  5.      Технологія проведення робіт з утеплення
               

Одним з важливих факторів, що впливають на економію коштів при оплаті за тепло холодний період року, є зовнішнє утеплення фасадів Харків. Від теплоефективності утепленого фасаду зараз повною мірою залежить комфорт і затишок вашого вдома. Утеплений фасад, виконаний професіоналами своєї справи якісними матеріалами, прослужить досить довго та дозволить підняти теплоефективність вашого будинку до 40%. 

Система утеплення фасадів - це комплексне фасадне оздоблення, що включає в себе утеплення фасаду теплоізоляційними плитами — установка плити на спеціальну клейову суміш і додаткове механічне кріплення спеціальними дюбелями, нанесення базового клеєармуючого шару і остаточного захисно-декоративного оздоблювального шару.


Дізнатись детальніше.....